Järgmised üritused
05.02

Paabeli maja (Ülikooli 17)

SPARK HUB (Narva mnt 3)


Student Startup Camp 05.-09.02.2018
Muu

Student Startup Camp (SSC) Tartus 5.-9. veebruar! Koostöös  Garage48, TÜ arvutiteaduste intituudi ja IT akadeemiga  korraldame iga-aastase ettevõtjate laagri, mille eesmärgiks on muuta äriideed töötavaks prototüübiks ning õppida startupi loomise algtõdesid. Sind juhendavad kogenud mentorid, kestoetavad laagri vältel.


5-päevasel kursusel on töötubasid, kohtumisi mentoritega,  Tartu startup ettevõtete külastusi ja inspiratsioonikõnesid #EstonianMafia asutajatelt (kaasaarvatud inimesed, kes on loonud Garage48, Fortumo jne).

Jälgi ka Facebookis üritust!

Kellele?

Laager on suunatud IT, inseneeria, disaini, turunduse ja äri  tudengitele Eestist ja välismaalt. Kindlasti on oodatud ka tudengid teistelt erialadelt ning eriti need, kellel on kaasas hea idee ning positiivne suhtumine! Iga osaleja saab võimaluse pitchida oma ideed ja/või liituda meelepäraseima idee tiimiga.


EAP'd
Tudengid, kes õpivad Eesti ülikoolides saavad laagri läbimisel 3 EAP'd . Palume märkida registreerimisvormis kasti " 3 ECTS" linnuke .

IT Akadeemia reisitoetus
IT Akadeemia annab 10 reisitoetust tudengitele, kes õpivad Eesti ülikoolides, aga on välaspoolt Tartut. Reisitoetus pakub tasuta ööbimist hostelis. Toetuse saamiseks ei ole eraldi avaldust ja selle saavad 10 kõige kiiremat registreerijat, kes tulevad Tartust kaugemalt.

Agenda


Koht

Paabeli maja (Ülikooli 17)

SPARK HUB (Narva mnt 3)


Küsimusi?

Garage48: ssc@garage48.org

Ideelabor: Riin.Lisett.Rei@ut.ee
 

Siit leiad ürituse Facebookis!


REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Kui sa ei saa laagrisse siiski tulla, anna sellest märku siin!