Järgmised üritused
12.11
dElta Keskus 
Ruum 1021, kell 16.00
Tulemuslik kasutajakogemuse disain
Muu

UX ehk kasutajakogemuse disain on lai ja äärmiselt põnev valdkond. Oma töökogemusest UX vallas tuleb meile rääkima Nortali UX disainimeeskonna juht Helen Kokk. Ta tutvustab millised on Nortali disainiprotsessi aluspõhimõtted ja missuguseid tööriistu seejuures kasutatakse. Ettekandes keskendutakse kahele edukale juhtumiuuringule, et mõista, kuidas saadakse kasutajakogemuse disainimisel mõõdetavaid tulemusi.  

Nortal on Eesti aasta ettevõte 2020 ja Eesti parim eksportija aastal 2020! Nortal on rahvusvaheline strateegiliste muutuste ja tehnoloogia ettevõte. Ühendades ainulaadse kogemuse Eesti muutumisest digitaalseks  eestvedajaks ja ettevõtetes muutuste loomiseks strateegilise lähenemisviisi andmepõhise tehnoloogiaga, on Nortali visiooniks ehitada sujuvalt toimiv ühiskond.

Üritus toimub 12. novembril kell 16.00 TÜ Delta keskuse ruumis 1021. Üritus on inglise keeles ja kõigile tasuta. Palume eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud.

Registreeru siin: https://forms.gle/E5JErKytSR1bTfZU8

PS! Kanname üritust üle ka veebis. Registreerudes palume valida, et soovite veebi teel osaleda. Saadame vajaliku lingi samal päeval kõigile registreerunutele.  Juhised seoses COVID 19 olukorraga:

  • Hoia õpperuumides ja koridorides vahet
  • Soovitame kanda maski
  • Palun pese ja desinfitseeri oma käsi
  • Kui sa tunned end haigena või oled kokku puutunud kellegagi, kellel on COVID-19 sümptomid, palun jää koju.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel