Liitu EstLat-Accelerate eelkiirendi programmiga!

Tartu Ülikool, TechHub Riga, Startin.LV, Garage48 ja Baltic Innovation Agency ühendavad algaval kevadhooajal taas jõud, et pakkuda Eesti ja Läti alustavatele ettevõtjatele võimalust arendada oma ideed, meeskonda, toodet ja teenust idufirmade eelkiirendi programmis EstLat-Accelerate. Kandideeri enne 11. märtsi ja vii oma äriidee ellu!

 

Programmiga liituma oodatakse inimesi, kes soovivad alustada ettevõtlusega ja vajavad praktilisi teadmisi, oskusi ja kogemusi oma ettevõtlusalaste ideede elluviimiseks. See programm sobib alustavatele ettevõtjatele, kelle jaoks on oluline oma idee valideerimine ja meeskonna arendamine, et oma äriidee edukalt ellu viia. EstLat-Accelerate programm koosneb töötubadest Tartus ja Riias ning personaalsetest kohtumistest mentoritega, kes aitavad meeskonnal jõuda eduka ärimudelini.

„EstLat-Accelerate on motiveeriv eelkiirendi programm, mis aitas arendada meie ideed FoodyCheck. Selle programmi raames kohtusime mitmete mentoritega, kes aitasid meie äristrateegiat arendada ja valmistuda programmi lõpus olevaks finaaliks,“ sõnas eelmises EstLat-Accelerate programmivoorus osalenud ettevõtte FoodyCheck kaasasutaja Mara Lasmane. Lisaks tõi ta välja, et programmi raames saadi väga häid kontakte, sealhulgas nende tegevusvaldkonnast. „Me soovitame seda programmi kõikidele alustavatele ettevõtjatele!“ oli Mara Lasmane kindel soovitus.

Programm saab alguse Tartus toimuva häkatoniga Garage48 Hardware&Arts, mis ei ole programmis osalejatele kohustuslik, ent on hea väljakutse ja võimalus arendada ideid, luua käegakatsutavaid tooteid ning kohtuda teotahteliste inimestega. Kõikide programmi vastu võetud meeskondade jaoks algab ametlik programm 23. märtsil Riias ning lõppeb mais demo päevadega Riias ja Tartus.

2017. aasta programmi läibijad


Ajakava:

2.-4. märts   Garage48 Hardware & Arts Hackathon Tartus

11. märts     Registreerimise tähtaeg

23. märts     Mentoring Academy Riias

5. aprill         Mentoring Workshop Riias

19. aprill      Mentoring Workshop Tartus

10. mai         Graduation Day Riias

18. mai         Graduation Day Tartus

Registreerimine ja lisainformatsioon: http://estlat-accelerate.eu/


Projekti elluviimist toetab Eesti-Läti piiriülese koostöö programm 2014-2020. Programmi kaasfinantseerib Euroopa Regionaalarengu Fond.

See artikkel väljendab autori vaateid. Programmi korraldusasutus ei ole vastutav selle eest, kuidas seda infot võidakse kasutada. 

 

Lisainfo: Marge Seppo, TÜ ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse projektijuht

marge.seppo@ut.ee